Blog

Moja recepta na sukces… – Michał Nowakowski panelistą podczas FOOD BUSINESS FORUM 2015

Autor: Appetite4 on 12 października 2015 , Możliwość komentowania Moja recepta na sukces… – Michał Nowakowski panelistą podczas FOOD BUSINESS FORUM 2015 została wyłączona

Zrzut ekranu 2015-10-12 o 08.05.59

Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku gastronomicznym. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w branży gastronomicznej. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje przyszłość sektora gastronomicznego i cateringowego w naszym kraju.

Tym milej nam poinformować, że już 28.10.2015, podczas jednego z paneli dyskusyjnych zatytułowanych “Moja recepta na sukces – sprawdzone pomysły na gastronomiczny biznes” obok przedstawicieli takich marek jak Sodexo, Chilli Bistro, Zaścianek, Ed Red i Fabryka Pizzy pojawi się również prezes Appetite4 – Michał Nowakowski. Paneliści w półtoragodzinnej sesji poruszą następujące tematy:

  • marketing i promocja restauracji
  • jak przyciągnąć klienta i zdobyć jego lojalność
  • “inteligentne” inwestycje
  • sprawdzone pomysły na biznes
  • innowacyjne sposoby na pozyskiwanie dodatkowych zysków
  • jak i gdzie szukać oszczędności

Ukoronowaniem wieczoru będzie przyznanie nagród w prestiżowym Food Business Awards 2015.

Więcej o wydarzeniu przeczytać można na stronie internetowej. Gorąco zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz śledzenia najnowszych informacji na jego temat.

Komentarze

Udostępnij ten wpis