Zawsze głodni

Rozumiemy potrzeby klientów naszych partnerów biznesowych. Od lat działamy w branżach, do których kierujemy kompleksową ofertę usług marketingowych.

W skrócie:

Kto? 

Jesteśmy specjalistami od lat związanymi z branżami: hotelarską, gastronomiczną, eventową, SPA & Wellness oraz FMCG. Połączyliśmy wiedzę z wieloletnich doświadczeń na stanowiskach managerskich z marketingowym polotem i drygiem do tworzenia nieschematycznych rozwiązań.

 

Dlaczego?

Mamy dość powściągliwych i zachowawczych kampanii marketingowych. Jesteśmy producentem, sprzedawcą i odbiorcą produktów i usług, które promujemy. Pewnie dlatego rozumiemy jak ważne jest, by przekaz Twojej marki był unikatowy.

 

Po co?

Wierzymy, że dobry marketing czyni świat lepszym. Niezależnie czy prowadzisz hotel, restaurację – możesz prowadzić działania marketingowe na światowym poziomie przy zachowaniu polskich cen.

Nasz zespół to:

 • Praktycy branży

  Jesteśmy tym, co robimy. Od lat śledzimy zmiany zachodzące w bliskich nam branżach. Na spotkaniu możesz od razu przejść do konkretów!

 • Twórcy

  Stron, aplikacji, logo, wizualizacji, filmów, zdjęć, tekstów, artykułów… i co najważniejsze – serdecznych i profesjonalnych relacji: naszych z Tobą i Twoich z Twoimi klientami.

 • Piraci marketingu

  ARR! Nie będziemy Cię oszukiwać. Plądrujemy rynki i porywamy idee. Pływamy po szerokich wodach kreatywności i omijamy wyspy nudy. Przy ognisku zawsze słuchamy Twoich opowieści.

 • Zespół szkoleniowy

  Wspieramy Cię w rozwoju. Opracowaliśmy autorski system szkoleń, które pomogą Tobie i Twojemu personelowi osiągać zamierzone cele marketingowe.

Lata doświadczeń w branżach

0

HoReCa

0

Marketing

0

SPA

0

Eventy