Masz apetyt na lepszy marketing?

Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego specjalizującą się w obsłudze branży HoReCa.

Kreacja marki

Marki traktujemy jak własne dzieci. Pomagamy im zarówno stawiać pierwsze kroki, jak i wspieramy w odważnych dojrzałych decyzjach. Nigdy nie zostawiamy ich w potrzebie.

Marketing

Kreujemy, wprowadzamy, przedstawiamy, nagłaśniamy, publikujemy i odpowiadamy. Kompleksowo, konsekwentnie, kreatywnie, konkretnie.

Szkolenia i konsultacje

Prowadzimy indywidualne szkolenia z zakresu obsługi mediów społecznościowych, dopasowane do potrzeb Twojej restauracji/hotelu.

WWW i aplikacje

Projektujemy strony www i aplikacje. Zgrabne, intuicyjne, responsywne i funkcjonalne. Ubieramy Twoją markę w najlepsze kreacje XXI wieku.

Korzyści ze współpracy z nami

 • Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

  Opracowanie i wdrożenie rozbudowanej strategii marketingowej czy prosty projekt graficzny? Podpowiemy, ale decyzja należy do Ciebie!

 • Doświadczenie wielu osób

  Kompleksowość to nasza domena. Wymyślamy rozwiązania, które potem jesteśmy w stanie wprowadzić w życie

 • Oszczędzasz pieniądze

  Im więcej z nami robisz, tym taniej Cię to wychodzi! Korzystasz również z naszych rabatów w drukarniach, domach mediowych etc.

 • Pomagamy Ci się rozwijać

  Szkolimy Twoich pracowników, konsultujemy pomysły i wspieramy konsekwentny rozwój.

Tu czujemy się jak ryba w wodzie!

Branże, w obrębie których tworzymy i wdrażamy strategie marketingowe są nam znane od lat. Jesteśmy ich praktykami, co przekłada się na lepsze zrozumienie ich specyfiki, a w konsekwencji skuteczną kampanię dla Twojej marki.

 • Hotelarstwo

  Krajowy rynek hotelowy szybko się profesjonalizuje, a w ostatnich latach rośnie w tempie 5% – 8% w skali rok do roku. Funkcjonuje już na nim przeszło 2300 obiektów i coraz bardziej widoczne są światowe sieci hotelowe. To wystarczający sygnał do tego, by jeszcze silniej stawiać na konsekwentny, wielowymiarowy marketing oraz komunikację z klientami.

 • SPA & Wellness

  Usługi SPA przestają być postrzegane w Polsce jako luksusowe. Jednocześnie dystans dzielący aspiracje branży a jej aktualny stan jest nadal spory. W związku z coraz większą różnorodnością tego rynku konieczne jest jasne komunikowanie klientom przywiązania do wartości, jakie powinny ze sobą nieść najlepsze marki SPA. Ostatecznie przecież opierają się one na sprzedaży dobrego samopoczucia i pozytywnych emocji.

 • Gastronomia

  Polski rynek gastronomiczny przekroczył w roku 2014 wartość 21 mld złotych. Ostatnie lata pokazują jednak, że coraz więcej na nim przedsięwzięć niesztampowych, serwujących oryginalną kuchnię oraz kierujących się najwyższymi standardami z zakresu PR. Jesteśmy pewni, że Ty również możesz kreować nowe trendy… z lekką naszą pomocą.

 • Eventy

  Branża eventowa, czy też przemysł wydarzeń rozwija się w Polsce w zawrotnym tempie. Obecnie realizujemy coraz więcej przedsięwzięć zarówno na polu kultury: wystawy, koncerty, festiwale, jak również na polu biznesowym i naukowym: konferencje, kongresy, targi, gale i bankiety. Nie dziwi zatem, że na przełomie lat 2009 – 2013 urosła prawie o 600%. Szczęśliwie wraz ze wzrostem liczby wydarzeń rośnie także świadomość ich organizatorów o potrzebie spójnych działań marketingowych.