Zwolnij w codziennym pędzie!

Miejsce, w którym można myśleć o niebieskich migdałach, pijąc kawę i zajadając pyszne ciasto!

Realizacja: Październik 2015 – Listopad 2016

Wyzwanie

Pewnego dnia zgłosiła się do nas inwestorka, która marzyła o swojej własnej restauracji. Kiedy jednak przybyliśmy do lokalu przy Placu Wszystkich Świętych okazało się, że co najwyżej da się w nim zrobić kawiarnię. Był to standardowy schemat, który widzieliśmy już niejednokrotnie. Ktoś ma marzenie i środki na własny lokal, ale nie ma doświadczenia i pojęcia o tym, jak robić gastro. Klasyczne błędy typu: wzięcie architekta domowego do zrobienia projektu lokalu gastro, brak przewidzenia miejsca na lady chłodnicze, drogę brudną i czystą etc. Nasze działania więc musieliśmy rozpocząć od consultingu.

Rozwiązanie

Najpierw ułożyliśmy model biznesowy i określiliśmy grupę docelową, do której będziemy kierować swoje działania. Następnie zajęliśmy się lokalem, a konkretnie wprowadziliśmy konieczne zmiany do projektu. W międzyczasie znaleźliśmy Szefa Kuchni, kucharzy, a także managerkę wraz z całym zespołem. Reszta działań była już bardziej standardowa.

 

Naming & Branding

Nazwa nawiązywała do…niebieskich migdałów, które miały być serwowane Gościom do każdej kawy.  Co więcej, osoby odwiedzające kawiarnię mogły tam zwolnić w codziennym pędzie i na spokojnie myśleć o „niebieskich migdałach”.  Logo natomiast miało być rustykalne, kobiece i niebieskie.

Na Facebook’u chcieliśmy przede wszystkim pokazać atmosferę miejsca, która panowała w Niebieskich Migdałach, a także zachęcić użytkowników FB do odwiedzenia lokalu poprzez umieszczanie apetycznych zdjęć słodkości i nie tylko.

Jeśli zastanawiacie się, co kryje się we wnętrzu naszego rozpływającego się w ustach 💙 Baby Blue 💙, zdradzamy mały...

Opublikowany przez Niebieskie Migdały Wtorek, 16 sierpnia 2016

Po wczorajszym deszczowym dniu ☔ postanowiliśmy poprawić Wam humory! 💐 🍉 😚A w jaki sposób? Oto instrukcja:💙 polubcie...

Opublikowany przez Niebieskie Migdały Czwartek, 11 sierpnia 2016

Źródło błonnika i jednocześnie świetny pomysł na pożywne śniadanie :) O czym mowa? Oczywiście o naszej owsiance! Mamy owoce, syrop klonowy, masło orzechowe… 🍉💓 Zapraszamy serdecznie od 8:00 do 12:00!

Opublikowany przez Niebieskie Migdały Wtorek, 29 marca 2016

Piątek z natury ma to do siebie, że jest przyjemny. A my wiemy, jak uczynić go jeszcze przyjemniejszym! Kawałek tortu + ☕ na dobre zakończenie tygodnia i początek weekendu! To co, do zobaczenia? :)

Opublikowany przez Niebieskie Migdały Piątek, 11 marca 2016

Liczy się dziś, więc uczyńmy je jak najlepszym :) Słyszeliśmy, że kawa jest w tym dobra! ☕

Opublikowany przez Niebieskie Migdały Środa, 15 czerwca 2016

Kochani! Mamy przyjemność zaprezentować Wam naszą NOWOŚĆ - ciasteczko Baby Blue, które na stałe zagości w naszej karcie!...

Opublikowany przez Niebieskie Migdały Czwartek, 28 lipca 2016
Rezultat

Niebieskie Migdały stały się popularne jeszcze przed otwarciem i wszyscy zgromadzeni na Facebook’u fani wyczekiwali daty otwarcia. Miejsce to cieszyło się bardzo dobrą opinią wśród lokalsów, którzy chętnie je odwiedzali. Wielokrotnie w opiniach doceniane były przygotowane przez nas materiały (naklejki, torebki, menu etc.) oraz strategia prowadzenia komunikacji lokalu.

0

fanów jeszcze przed otwarciem lokalu

0kg

rozdanych niebieskich migdałów do kawy

0

poprawek w projektach graficznych

Sprawdź, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu!

Napisz do nas