Blog

“Ziarnko do ziarnka…” Michał Nowakowski prelegentem podczas 23. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

Autor: appetite on 9 października 2015 , Możliwość komentowania “Ziarnko do ziarnka…” Michał Nowakowski prelegentem podczas 23. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii została wyłączona

Zrzut ekranu 2015-10-09 o 10.22.14

W dniach 04-06.11.2015 w Krakowie miejsce będą miały Targi HORECA, jedno z najważniejszych spotkań branży HoReCa w Polsce. Podczas wydarzenia jednocześnie odbywa się kilka imprez:

  • 23. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®,
  • 14. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® z Salonem Kawy i Herbaty
  • 13. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®

Co roku ponad 350 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje podczas nich kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych a także żywność i napoje w tym kawę i herbatę oraz wina z całego świata. Celem targów jest przedstawianie aktualnych trendów w sektorze HoReCa, jak też inspirowanie hotelarzy, restauratorów i szerokiej rzeszy gastronomów ciekawymi pomysłami i produktami. Targi odwiedza blisko 12 000 profesjonalistów z branży hotelarskiej, gastronomicznej i winiarskiej z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy.

Wydarzeniem towarzyszącym targom jest cykl prelekcji i paneli dyskusyjnych skupionych pod nazwą Akademia HoReCa. W jednym z 6 bloków tematycznych zatytułowanym “Dobra kawa – zysk w pakiecie” ze swoją prelekcją wystąpi Prezes Appetite4 – Michał Nowakowski. Półtoragodzinne wystąpienie pod nazwą “Ziarnko do ziarnka czyli jak poprawnie budować markę kawiarni. Koncepcja, branding, pre-opening, działania on-line i off-line” skupione będzie na wyzwaniach, jakie stoją przed przedsiębiorcami planującymi wejść na coraz silnej skonsolidowany i wielce konkurencyjny rynek kawy. 

Prelekcja odbędzie się w czwartek (05.11.2015) w godzinach między 14:00 a 15:30, w głównym budynku Targów, w sali Praga A. Dodatkowe informacje o panelu znajdą Państwo tutaj.

Strona targów ze wszystkimi informacjami o wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Targach.

Komentarze

Udostępnij ten wpis